Aktualności

Ukrywanie zdjęć przed znajomymi – nowa funkcja na Instagramie

Mamy dobrą wiadomość dla ludzi, którzy cenią sobie prywatność. Instagram wprowadza nową funkcję, która pozwoli na ukrycie zdjęć przed znajomymi.

W zeszłym miesiącu, Instagram rozpoczął pracę nad funkcją Archiwum, która umożliwia chowanie zdjęć przed znajomymi. Jak się okazuje, funkcja ta powoli zostaje wprowadzana do globalnego użytku. Na tą chwilę nie jest ona dostępna dla wszystkich, jednak niebawem powinno się to zmienić.

Dzięki opcji Archiwum, użytkownik będzie mógł schować wybrane przez siebie fotografie. Zdjęcia będą niedostępne dla innych użytkowników Instagrama. Z opcji tej będzie można korzystać po wciśnięciu symbolu trzech kropek, który będzie widniał w prawym rogu ekranu, i wybraniu funkcji Archiwum. Wybrana przez nas fotografia zostanie usunięta z naszej publicznej galerii, ale będzie dostępna w naszej prywatnym folderze. Fotografię w każdym momencie będzie można przywrócić do swojej osi czasu – tam gdzie pierwotnie się znajdowała.

Nie ma jeszcze informacji kiedy ta opcja będzie dostępna w naszym kraju. Zakłada się, że może być dostępna do naszej dyspozycji z początkiem następnego tygodnia.

Leave a Response